L’occitane Ievos Mackevičienės grožio dėžutė

2017/09/25 Kosmetika, Rekomendacija No Comments

img_9795-recovered
img_9781-recovered
Daug metų metų esu L’occitane produktų fanė, todėl Ievos Mackevičienės grožio dėžutės projektas labai suintirigavo. Ypač norėjau išmėginti bijūnų linijos produktus, kadangi esu visiškai įsimylėjus šią gėlę.
Dėžutėje radau dušo želė, kuri mane nustebino tokiu išraiškingu bijūnų kvapu. Kvepia kaip milžiniška puokštė. Dar viena dušo priemonė — migdolų šveičiamasis muilas. Mano visų laikų mėgstamiausia L’occitane priemonė (aišku po migdolų dušo aliejaus). Manau visos man pritartumėte, kad migdolų linija iš L’occitane yra visiškai tobula.
Veido odos puoselejimui parinktas nuostabios tekstūros, dieviško aromato veido kremas su bijūnų ekstraktu. Toks švelnus, tik labai gaila, kad mano super jautriai  veido odai ne visai jis tiko ir teks toliau naudoti medicininius kremus. Dar viena priemonė — vyšnių žiedų balzamas. Kvapas primena vaikystę ir kramtomus saldainius, kurių taip neleisdavo tėvai. Labai patinka jo tekstūra. Kitas produktas — vyšnių žiedų rankų kremas. Kvapas nuostabus, jaučiu, kad vis labiau įsimyliu ir vyšnių žiedų linija. Kremas praturtintas taukmedžio sviestu, greitai įsigeria į odą. Priemonių rankų priežiūrai niekada nebus per daug, o ypač man — aš juk visur keliauju dviračiu. Todėl šiuo produktų esu labiausiai patenkinta.