Celebrate your face!

2016/12/23 Kosmetika No Comments

Šventės jau čia pat. Todėl norėčiau pasidalinti savo šventinio makiažo priemonių topais. Kai kas naujo, o kai kas išmėginta jau ne vieną kartą ir nebe pirmą kartą rekomenduojama.

sensilis-lipstick

Lūpos. Aš lieku ištikima tik klasikinei raudonai ir vyno atspalviams. Šis iš Sensilis yra absoliučiai tobulo atspalvio. Intesyvus matiškumas ir tiršta tekstūra. Labai wow!

sensilis

Oda. Žinoma, bazės ir visi kiti ilgiau išliekantį makiažą užtikrinantys triukai ne man. Mėgstu natūralų makiažą. Todėl šventinėms renkuosi beveik šventą trejybę: veido kremas, makiažo pagrindas ir kompaktinė pudra. Apie Sensilis makiažo pagrindą jau kalbėjau senesniuose įrašuoše — kaip matot meilė Sensilis produktams neblėsta, o tik auga.chanel-sensilis-eye-cosmetics

Akys. Priemonių nedaug, viskas saikinga. Dievinu maskuojančią Comodynes priemonę, kuri kartu kovoja ir su raukšlemis — labai protingas pasirinkimas, beveik 30-metei moteriai. NYX akių kontūras yra puiki priemonė su kuria “katės akis” nusibrėšti pavyktų net visiškai atbularankei. Aš viena jų, net po ilgos pertraukos vėl pamėginau pieštis mažytes strėlytes — pavyko nepriekaištingai. Chanel blakstienų tušas ir šiek tiek slyvos atspalvio akių sešėlių iš Sensilis.

Linksmų švenčių!
N