Kalėdiniu laikotarpiu labai lengva įsisukti į pirkimo ir bėgimo psichozę. Esu gana paveiki ir mėgstu pirkti, tačiau neapgalvotų pirkinių vengiu, ypač susijusių su interjeru. Taip pat neperku daiktų, kurie skirti konkrečioms šventėms. Raudonos pagalvėlės su kalėdiniais printais ar briedžiukų formos fanieros drožiniai, puodeliai ir pan. yra pinigų metimas į balą. Daiktai turi būti tikri, kokybiški ir universalūs.

Šventinę atmosferą namuose kuriame minimaliais kukliais akcentais, kuriuos naudojame kasdien visus metus. Seniai jaučiu silpnybę žvakėms ir žvakidėms, todėl Kalėdinio laikotarpio neįsivaizduoju be žvakių kvapo. Išrikiuoju jas visur, kur tik randu tinkamą tam vietą. Žinoma, stengiuosi neapkrauti namų, todėl vadovaujuosi taisykle: truputis daugiau žvakių, žalumos ir šiek tiek daugiau blizgančių akcentų — voila! Kalėdiškiausias akcentas kiekvienais metais išlieka vainikas papuoštas senais žaisliukais.

home-decor-broste

Metalinė žvakidė ir žvakės Broste Copenhagen4UrbanSoul butiko, o medinę žvakidę būdamas 8-oje klasėje pagamino mano vyras <3