Loccitane blogerių dėžutė

2017/10/25 Cosmetics No Comments

blog

Labai smagu prisidėti prie Loccitane projekto ir kartu su kitomis blogerėmis dovanoti grožio dėžutes Jums. Du rinkiniai jau atiteko instagram sekėjoms, o dabar dar vieną porą galite laimėti facebooke.
Dėžutese rasite mano favoritus – taukmedžio ir migdolų produktus. Kūno priežiūrai — migdolų prausimosi aliejus ir taukmedžių rankų kremas. Apie juos jau ne kartą rašiau savo bloge, nes meilė nė kiek neblėsta. Veido odos priežiūrai rasite idealiausią žiemos sezono priemonių trejetuką: taukmedžių prausiklį, toniką ir kremą.
Aliejinis prausiklis yra idealiausia priemonė šalčio ir šildomų patalpų nualintos veido odos valymui. Ją gerai nuplauna, pamaitina, visiškai nesausina. Taukmedžio tonikas lengvas, nedirgina odos, maloniai atgaivina.
Paskutinė priemonė dėžutėje ir paskutinis žingsnis odos gaivinimui — taukmedžių veido kremas. Lengvos tekstūros, tačiau intensyviai maitinants, suteikia sveiko spindesio.
Turinčioms normalią veido odą taukmedžio produktus patarčiau naudoti vakarais, kadangi po to naudojant makiažo priemones, galima užkimšti poras.
Keliaukite į mano facebook puslapį ir kartu su drauge laimėkite po šį rinkinį!  NUORODA Į KONKURSĄ ČIA